shapka Пятница, 29.03.2024, 04:00

Фестиваль авторской песни МИ-СИ-СОЛЬ

огонь1
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Разделы новостей
Отзывы о фестивале [4]
На "Ми-Си-Соль" приезжает не одна сотня участников, гостей и просто зрителей...
Пишут газеты [3]
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 141
 
Главная » Статьи » Пишут газеты

“Київська мафія” забрала майже всі нагороди на житомирському фестивалі “Мі-Сі-Соль”
"Київська мафія” забрала майже всі нагороди на житомирському фестивалі "Мі-Сі-Соль”. Фоторепортаж
Автор - Віктор Мельниченко
 
3 августа 2010, 20:18
 

    Версия для печатиНет ничего полезней для души,
Чем задницей отлипнуть от дивана.
И если на душе в наличие есть рана,
Крути педали, дядя, в Дениши

Цей вірш, написаний Геннадієм Білінсоном і Тетяною Вороновою, став неформальною речівкою Житомирського фестивалю авторської пісні "Мі-сі-соль”, який вдев'яте відбувся в Денишах з 30 липня по 1 серпня.

Фестиваль вже давно набув статусу міжнародного. В Дениші приїздять автори-виконавці з України, Росії, Польщі, Молдови, Білорусії, Грузії та Німеччини. Цьогоріч майстер-класи починаючим і бувалим конкурсантам давали гранди авторської пісні: Інна Труфанова, Ігор Жук, Вадим Волков, Олександр Крамар, Микола Чернявський, Валерій Марченко, Костянтин Куліков. Вони запрошували авторів-виконавців до майстерень з символічними назвами "Друшляк”, "Сепаратор”, "Решето”, "Ціділка”, "Млин”.



Багаття: багато людей, багато музики, багато спілкування. Багаті люди...







Цьогоріч на фестиваль вперше приїхала популярна українська письменниця, журналістка, головний редактор журналу «Караван историй. Украина» Ірен Роздобудько. Приїхала з чоловіком — постійним головою журі фестивалю, відомим автором-виконавцем Ігорем Жуком.

Ігор Жук на фестивалі вчетверте. Коли вперше приїхав на "Мі-сі-соль”, не взяв із собою фотоапарат і виклацав усю картку в телефоні. Цього року, паралельно з власними виступами, веденням майстерні, головуванням у журі та купанням в Тетереві, пан Ігор полював за миттєвостями з фотоапаратом.



Ігор Жук поєднував гітару з фотоапаратом

- "Мі-сі-соль” - один з небагатьох фестивалів, на які я їжджу регулярно, - каже Ігор Жук. - Фантастична місцевість, атмосфера фестивалю, настрій, підхід організаторів. Фестиваль намагається не пропускати і Микола Чернявський, а йому дуже важко догодити. Хоч "Мі-сі-соль” не можна порівняти з великобюджетними фестивалями типу "Червоної рути”, зате душі тут набагато більше, - каже Ігор Жук.



Лауреат Грушинського фестивалю Валерій Марченко зачарував поліських красунь

Інну Труфанову - відому бардесу з Києва - називають "символом фестивалю "Мі-сі-соль”. З Житомирщини мама Інни. Сама ж Інна навчалась на педфаці Житомирського педінституту. На першому курсі з Інною стався інцидент, після якого вона остаточно вирішила пов'язати життя з музикою.

- В цьому році конкурсувались ті люди, яких я знаю, і мене дуже порадував ріст, різкий стрибок вгору в творчому плані деяких виконавців.- каже Інна Труфанова. - Я рада, що люди, з якими я працюю вже кілька років, прислухались до порад і жадібно, активно все вбирають. В цьому році нарешті я побачила результати. Мене порадувала Таня Деміловська, Наташа Зацепіна. З Наташею ми працюємо три роки. Вона має просто шалене прагнення співати. За два тижні до фестивалю, що неймовірно просто, Наталя — виконавець - приходить і каже: "Я написала пісню”. І це гідна пісня в кращих традиціях авторської пісні.



Інна Труфанова та Наталія Зацепіна з гітарою від Марини Реу

Цьогоріч новинкою на фестивалі був бліц-майстер-клас для «чайників» і не тільки «10 хвилин на відвертість». Кожен бажаючий мав можливість задати будь-яке питання грандам авторської пісні. Родзинкою став лірико-гумористичний концерт «На Старому Бульварі».







Під Денишівськими скелями на березі Тетерева виріс стилізований урбаністичний шматочок — Старий Бульвар або ж БАРДвей. Поряд з кущами ліщини, віковими дубами (один з них має 33 метри висоти, вік - 580 років і обсяг по колу - 580 см.) виросли справжнісінькі пальми, на яких, замість кокосів, вродили огірки. Лише придивившись, можна було побачити, що корою служить мішковина, а листям — татарське зілля. Були тут і неймовірної краси ліхтарі і навіть урни "Чисте місто”.



Лариса Бойко та Світлана Штатська заслухались оповідок Костянтина Гая

Фестиваль дійсно являв собою своєрідне місто і, на відміну від Житомира, чисте.
Посеред майдану Фестивального стояв височезний вказівник, що показував напрямки мікрорайонів цього містечка і наметів окремих "зірок”. Яскраво вирізнявся "МЕТРоград” - місце проживання Метрів - та район "Врублевка”, названий на честь начальника управління культури та туризму ЖОДА Василя Врублевського.






Настоящему коту и в декабре март...

Гості радо фотографувалися біля вказівників "Поп-зірка” (намет барда і священника Костянтина Гая), "Куликово поле” (територія поета Костянтина Кулікова), "Городничий фестивалю” (хатинка фокусника Валерія Городничого).

Гостей фестивалю зустрічав сам Олег Мітяєв. Те, що змаменитого барда в повен зріст вирізали з картону, не заважало бажаючим з ним сфотографуватися.









Віктор Мельниченко давно мріяв познайомитись з Олегом Мітяєвим. Мрія майже збулась

Найбільше перемог у номінаціях цього року отримали кияни, за що Ігор Жук жартома назвав їх "київською мафією”. Нагороду за кращий пісенний текст отримала киянка Галина Хаблак, кращий автор музики — киянка Тетяна Доміловська. Кращий виконавець — теж киянка Ольга Артеменко. Приз глядацьких симпатій — у житомирського дуету "Барвінок”.



В майстерні Миколи Чернявського

Вперше за історію фестивалю була введена номінація "Гран-прі”. Її отримав гість з Польщі Лукаш Ємьола з другом Міхалом Янчурою. Нагороду за кращу пісню українською мовою отримала Олена Андруська з Павлограда. Спеціальну нагороду "За популяризацію української авторської пісні” отримала житомирянка Лариса Бойко. Майстерність Лариси відзначила й особисто Ірен Роздобудько.



Лариса Бойко вважає, що українську пісню потрібно нести світові

Усі лауреати повезли додому симпатичні статуетки "Мі-сі-соль”. А Наталія Зацепіна з Київщини — ще й іменну гітару від московської бардесси Марини Реу як виконавиця класичної бардівської пісні.



Наталя Зацепіна та Марина Реу

Наступний фестиваль - ювілейний. К кожним роком "Мі-сі-соль” досягає нових горизонтів — шириться, або, як підмітив лауреат Грушинського фестивалю Валерій Марченко, "щириться” - за прізвищем директора фестивалю Олександра Щиріна. Вже стали афоризмом слова Сан Санича Щиріна: "Авторська пісня — це пісня для тієї частини тіла, що вище поясу. ЇЇ потрібно слухати, думаючи”.



НайЩИРІший директор фестивалю - Сан Санич Щирін



Частинка Космосу серед денешівських скель: дует каменя та дерева



Нерукотворна дерев'яна чапля



Кам'яний волхв - дух фестивалю



Прекрасна мавка

«Z-Объектив»

 
 



Источник: http://z-obektiv.com/culture/336-kiyivska-mafiya-zabrala-majzhe-vsi-nagorodi-na-zhitomirskomu-festivali-mi-si-sol-fotore
Категория: Пишут газеты | Добавил: misisol (07.08.2010) | Автор: Віктор Мельниченко
Просмотров: 1196 | Комментарии: 2 | Рейтинг: 5.0/3 |
Всего комментариев: 1
1 Jeff  
0
Yeah that's what I'm talikng about baby--nice work!

Имя *:
Email *:
Код *:

 

Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

BardTop

Rambler's Top100

Copyright MyCorp © 2024